Bonbonjär och ljusstakar Dresden
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DRESDEN, ljusstakar, 1 par, bonbonjär med lock, porslin, 1900-tal, polykromt bemålade och förgyllda, pousserad dekor av blommor, på locket till bonbonjären putto med duva, höjd ca 18-26,5 cm
504139
2017-11-28