Bonbonjär och ljusstakar Dresden

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRESDEN, ljusstakar, 1 par, bonbonjär med lock, porslin, 1900-tal, polykromt bemålade och förgyllda, pousserad dekor av blommor, på locket till bonbonjären putto med duva, höjd ca 18-26,5 cm

504139

2017-11-28