Jardinjär och ljusstakar Dresden

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRESDEN, ljusstakar, 1 par, jardinjär, porslin, 1900-tal, polykromt bemålade och förgyllda, pousserad dekor av blommor, höjd ca 10-19,5 cm, längd ca 36,5 cm

504141

2017-11-28