Gallerskål och ljusstakar Dresden

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRESDEN, gallerskål, tvåarmad kandelaber, ljusstakar, 1 par, porslin, 1900-tal, vitglaserade med förgyllda kanter och pousserad dekor av blommor, höjd ca 8,5-17 cm

504142

2017-11-28