Serveringsvagn 1900-tal

Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal
Serveringsvagn 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, bemålad, delvis i böjträ, höjd ca 66, 70x43 cm

Senare bemålning

504183

2017-11-27