Chokladkannor Skultuna

Chokladkannor Skultuna
Chokladkannor Skultuna
Chokladkannor Skultuna
Chokladkannor Skultuna
Chokladkannor Skultuna
Chokladkannor Skultuna
Chokladkannor Skultuna
Chokladkannor Skultuna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKANNOR, 3 st., 1800-talets första hälft, mässing, Skultuna bruk, cylinderformade på tassar, svarvade handtag i trä, höjd ca 20 cm

Bucklor, bruksslitage, ett handtag med avslag

504186

2017-11-27