Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER FORSELL (1898-1979): ´´Karin´´, signerad och daterad 1944, fotografi, ca 58x45 cm
Ytförändringar vid ansikte
504202
2017-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här