Design Swen Wejsfelt Specialauktion Keramik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN WEJSFELT (1953-2008), 5 vaser, stengods, signerade och daterade med Gustavsberg studiohand samt Swen Unik 2006, miniatyrvaserna daterade 85-86, höjd ca 4-12 cm

504205

2017-12-04