Märklin lok spår Ho

Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho
Märklin lok spår Ho

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK, 3 st, spår Ho, 1960-tal, bestående av disellok 3067, ellok 3013 samt ellok 3065, samtliga i fabriksförpackningar

Kartongerna med skador. 3013 med lackskador, ,

504208

2017-11-29