Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

5 000 SEK

BIRIGTTA LILJEBLADH (född 1924): Komposition med växter, signerad och daterad Birgitta Liljebladh -73, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 59x50 cm

Hörn med nålmärken

504210

2017-11-27