Klubbat för:
6 800 SEK
5 000 SEK
BIRIGTTA LILJEBLADH (född 1924): Komposition med växter, signerad och daterad Birgitta Liljebladh -73, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 59x50 cm
Hörn med nålmärken
504210
2017-11-27