Birgitta Lilebladh

Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh
Birgitta Lilebladh

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRIGTTA LILJEBLADH (född 1924): Komposition med växter, signerad och daterad Birgitta Liljebladh -60, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 55x50 cm

504211

2017-11-27