Torsten Andersson

Torsten Andersson
Torsten Andersson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): "Trädet", signerad A samt numrerad 218/700, färglitografi, ca 63x50 cm

504227

2017-11-28