Barbro Bråne oljemålning

Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning
Barbro Bråne oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBRO BRÅNE (1925-89): Komposition, signerad, olja på duk, ca 48x66 cm

Smärre tryckmärken, miminimal duksskada, möjligen färgbortfall

504232

2017-11-28