Georges Laporte oljemålning Fransk konst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): "Neige en Bourgogne 1973", signerad G. Laporte, olja på duk, ca 61x81 cm

504272

2017-11-28