Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Turkmenistan, ca 367x197 cm
Jämnt hårdare slitage, mindre skador
504273
2017-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här