Orientmatta Mattspecial

Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial
Orientmatta Mattspecial

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Turkmenistan, ca 367x197 cm

Jämnt hårdare slitage, mindre skador

504273

2017-12-10