Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
K-G NILSON (född 1942): "Gamla Stan", signerad och daterade K-G Nilsson 2014, 35/150, färgserigrafi, 60x50 cm, ur mappen Stockholmsminnen
504290
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här