K-G Nilsson två färgserigrafier Konkret konst

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "Gamla Stan", signerad och daterade K-G Nilsson 2014, 35/150, färgserigrafi, 60x50 cm, ur mappen Stockholmsminnen

504290

2017-11-30