Kopia efter Adriaen van Ostade 1800-tal
Vollendet
2017-11-28
504299
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ADRIAEN VAN OSTADE (Holland, 1610-1685), kopia efter: Interiörscen med två män, olja på pannå, 1800-tal, ca 21x17 cm