Kopia efter Adriaen van Ostade 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADRIAEN VAN OSTADE (Holland, 1610-1685), kopia efter: Interiörscen med två män, olja på pannå, 1800-tal, ca 21x17 cm

504299

2017-11-28