Sängbord teak

Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak
Sängbord teak

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, teak, 1960-tal, låda i sargen, infällda handtag, höjd 50, 46x31 cm

Mindre stötmärken, repor, faner lossat på insida låda.

504300

2017-11-28