Karmstol empirestil

Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil
Karmstol empirestil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, empirestil, fanérad i mahogny, fotavslut samt list i mässing, sitthöjd 49 cm

Klädsel med hårt slitage och fläckar

504302

2017-11-28