Vid Johannes Kyrka akvarell
Closed
2017-11-28
504316
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vid Johannes Kyrka, Stockholm, påskrift a tergo, akvarell, ca 26x23 cm