Randi Fisher akvarell Konkret konst

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RANDI FISHER (1920-1997): Figurkomposition, signerad och daterad Randi Fisher 55, akvarell, 44x34 cm

504339

2017-11-30