Carl Holger Fischer oljemålning
Valmis
2017-11-28
504340
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CARL HOLGER FISCHER (1885-1955): Stilleben med vindruvor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 65x95 cm