Akos Sollar oljemålning

Akos Sollar oljemålning
Akos Sollar oljemålning
Akos Sollar oljemålning
Akos Sollar oljemålning
Akos Sollar oljemålning
Akos Sollar oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AKOS SOLLAR (Ungern, född 1942): "Tiden", olja på duk, signerad och daterad Akos Sollar 1976, 64x52 cm

504342

2017-11-28