Karmstol rokokostil
Closed
2017-11-28
504345
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets början, rokokostil, skuren dekor, bemålad och förgylld, sitthöjd 47 cm
Ett ben med lös limmning, sliten klädsel