Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARMSTOL, 1900-talets början, rokokostil, skuren dekor, bemålad och förgylld, sitthöjd 47 cm

Zustandsbeschreibung

Ett ben med lös limmning, sliten klädsel

504345

2017-11-28