Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARMSTOL, 1900-talets början, rokokostil, skuren dekor, bemålad och förgylld, sitthöjd 47 cm
Zustandsbeschreibung
Ett ben med lös limmning, sliten klädsel
504345
2017-11-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner