Skrivbordsstol jugen

Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen
Skrivbordsstol jugen

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, ek, stoppad sits, sitthöjd 47 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

504373

2017-11-28