Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, jugend, ek, stoppad sits, sitthöjd 47 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
504373
2017-11-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner