Friedrich Friedländer von Malheim oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FRIEDRICH FRIEDLÄNDER VON MALHEIM (Österrike 1825-1901): Värdshusinteriör, signerad F Friedländer, olja på pannå, ca 29x22 cm

Repor

504401

2017-11-28