Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): utan titel, signerad Booström, olja på pannå, ca 27x34 cm
Zustandsbeschreibung
504408
2017-11-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner