Lennart Frisk akvarell

Lennart Frisk akvarell
Lennart Frisk akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART FRISK (1943-2000): abstrakt landskap, otydligt signerad och daterad -90, påskrift a tergo med dedikation, akvarell på papper 57,5x57 cm

504409

2017-11-28