Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART FRISK (1943-2000): abstrakt landskap, otydligt signerad och daterad -90, påskrift a tergo med dedikation, akvarell på papper 57,5x57 cm
504409
2017-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här