Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets slut, barockstil, med vitrinöverdel, valnötsfanér, invändigt med hyllplan, höjd ca 172, 93x52 cm, nyckel finns

Krön med ytskador

504411

2017-11-28