Ulf Greder oljemålning

Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning
Ulf Greder oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): Modellstudie, signerad Greder, signerad och daterad a tergo Ulf Greder 1988 Virginia, ojla på duk, ca 38x28 cm

504423

2017-11-28