Ljusstake för 2 ljus

Ljusstake för 2 ljus
Ljusstake för 2 ljus
Ljusstake för 2 ljus
Ljusstake för 2 ljus
Ljusstake för 2 ljus
Ljusstake för 2 ljus
Ljusstake för 2 ljus
Ljusstake för 2 ljus

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, samtida, för 2 ljus, märkt "Orlandi made in Italy", kromad och förgylld metall, höjd ca 58 cm

Brukslitage

504434

2017-11-28