Omega Suverän herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
OMEGA, armbandsur, Suverän, stål, ca 1946, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 2400-7, verknr. 10581507, cal 30 T2 PC, svart läderarmband, originalspänne i stål, diameter 34 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerat glas, bruksslitage, saknar bakboettspackning
504438
2017-11-28