Omega Suverän herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

OMEGA, armbandsur, Suverän, stål, ca 1946, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 2400-7, verknr. 10581507, cal 30 T2 PC, svart läderarmband, originalspänne i stål, diameter 34 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerat glas, bruksslitage, saknar bakboettspackning

504438

2017-11-28