Rosalba Carriera, hennes efterföljare pastell
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROSALBA CARRIERA, hennes efterföljare (1800-talets andra hälft): Damporträtt, pastell, ca 60x44 cm
Ram från 1800-talet förta hälft, dekor delvis pastellage och träskuren och förgylld med polerat guld och slagmetall
504455
2017-12-07