Fickur 2 st i 18 resp 14 k guld 18/1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

MORMORSUR, 2 st, 18 k guld resp 14 k (mindre), 18/1900-tal, vitemaljerade urtavlor, cylindergång resp ankargång, större ur med innerboett samt hänge i 18 k guld, diameter 37 resp 29 mm, totalvikt ca 57 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

504466

2017-11-28