Börje Sandelin
Valmis
2017-11-28
504503
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Nattgäster, signerad och numrerad Sandelin 52/125, etsning, 16x20 cm