Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Nattgäster, signerad och numrerad Sandelin 52/125, etsning, 16x20 cm

504503

2017-11-28