Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst i svart, gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2009, höjd 34 cm, längd 33 cm
504518
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här