Johan Tirén akvarell
Closed
2017-11-30
504539
| Sold for | 4 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JOHAN TIRÉN (1853-1911): Landskapsmotiv, signerad Joh Tirén, akvarell, ca 35x50 cm