Johan Tirén akvarell
Vollendet
2017-11-30
504539
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
JOHAN TIRÉN (1853-1911): Landskapsmotiv, signerad Joh Tirén, akvarell, ca 35x50 cm