Pinnstolar 4 stkn
2017-11-28
504548
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PINNSTOLAR, 4 stkn, massiv klarlackerad björk, sitsar fanerade i teak, höjd ca 80, sitthöjd 43 cm
Måttligt bruksslitage