Pinnstolar 4 stkn

Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn
Pinnstolar 4 stkn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PINNSTOLAR, 4 stkn, massiv klarlackerad björk, sitsar fanerade i teak, höjd ca 80, sitthöjd 43 cm

Måttligt bruksslitage

504548

2017-11-28