Carl Fredrik Sensson, oljemålning
Vollendet
2017-11-28
504551
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
CARL FREDRIK SWENSSON, Marin, signerad C F Swensson, olja på duk, 32x55 cm