Carl Fredrik Sensson, oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL FREDRIK SWENSSON, Marin, signerad C F Swensson, olja på duk, 32x55 cm

504551

2017-11-28