Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
LUCIEN PHILIPPE MORETTI (1922-2000): Musicerande par, signerad L P Moretti, olja på duk, 73x93 cm
Zustandsbeschreibung
504569
2017-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner