Lucien Moretti oljemålning

Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning
Lucien Moretti oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

LUCIEN PHILIPPE MORETTI (1922-2000): Musicerande par, signerad L P Moretti, olja på duk, 73x93 cm

Zustandsbeschreibung

504569

2017-11-30