Alexander Vasilenko färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER VASILENKO, "Miro 2", färglitografi, numrerad och signerad Vasilenko, 170/240, 65x50 cm

Oramad

504571

2017-11-28