Lars Gunnar Nordström Konkret konst

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): Konkret komposition, signerad L-G Nordström, 90/125, färglitografi, ca 50x26 cm

504573

2017-11-28