Lars Gunnar Nordström Konkret konst
Valmis
2017-11-28
504586
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): 2 st, Konkret komposition, signerade L-G Nordström, 92/125 resp 93/125, färglitografi, ca 50x26 cm
Blekt signatur samt glidit i fästningen, smärre veck