Lars Gunnar Nordström Konkret konst

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LARS GUNNAR NORDSTRÖM (Finland, 1924-2014): 2 st, Konkret komposition, signerade L-G Nordström, 92/125 resp 93/125, färglitografi, ca 50x26 cm

Kuntoraportti

Blekt signatur samt glidit i fästningen, smärre veck

504586

Päivämäärä:

2017-11-28