Brita af Klercker oljemålning på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRITA af KLERCKER (1906-2001): Sydländsk stad, signerad B K, olja på duk, ca 38x54 cm

504612

2017-11-28