John Seymour Lucas

John Seymour Lucas
John Seymour Lucas
John Seymour Lucas
John Seymour Lucas
John Seymour Lucas
John Seymour Lucas

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHN SEYMOUR LUCAS (1849-1923): Uppgörelsen, signerad Seymour Lucas och daterad 1877, olja på duk, ca 57x96 cm

Dubblerad, retuscher, smärre märken

504618

2017-11-30