Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHN SEYMOUR LUCAS (1849-1923): Uppgörelsen, signerad Seymour Lucas och daterad 1877, olja på duk, ca 57x96 cm
Dubblerad, retuscher, smärre märken
504618
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här